Haberler

Ödüllü Kompozisyon Yarışmasının "ÖDÜL TÖRENİ" Gerçekleştirildi.

Ege Vet - Ata Fen tarafından personel arasında düzenlenen ödüllü kompozisyon yarışmasının ÖDÜL TÖRENİ,  10 Ekim 2012 günü gerçekleştirildi.  Toplam 14 personelin yazı gönderdiği yarışmada birinciliği Salih Özkan alırken, diğer 13 personel plaket ve maddi çek ile ödüllendirildi. 

Törende bir konuşma yapan Genel Müdür Tahir S.YAVUZ, Salih Özkan'ı kutladı ve ödül plaketiyle çekini kendisine verdi.  Diğer katılımcıların ödülleri ve çekleri Ali Ünal ve Ahmet Gedik tarafından verilerek, hepsi tek tek kutlandı.

Tahir S.YAVUZ konuşmasında "Arkadaşlarımızın fikirlerini bizlerle paylaşmalarından büyük mutluluk duyduk.  Kendilerine teşekkür ediyoruz, bu katılımcı anlayışın artarak devamını diliyoruz" dedi. Ödül töreninin ardından ithalat bölümü elemanlarından Hüseyin Karabiber bir sunum gerçekleştirdi.  Eylül ayında Çek Cumhuriyetinde, Ahmet Gedik ile birlikte Simmental Show'a katılan ve çeşitli ziyaretlerde bulunan Karabiber, Çek Cumhuriyetindeki Simmental ırkı yetiştiriciliği, boğa istasyonu ve çiftlikler hakkındaki izlenimlerini aktardı.

Son olarak bir konuşma yapan Tahir S.Yavuz, kampanyalı satışlarda bölgelerarası birincilik kazanan SAMSUN Bölgesi çalışanlarını kutlayarak, onların da ödül hak ettiklerini, bu ödüllerin en kısa sürede kendilerine ulaştırılacağını söyledi.

Ödüllü Yarışmaya Yazı Gönderenler
Yusuf Tan
Salih Özkan
Mustafa Babacan
Kemal Cülhacı
Hakan Bel
Mestan Özyer
N.Yiğit Kurt
Aşkın Turhan
A.Neşet Polatkan
Barış Terzi
Seyfullah Aydoğan
Recep Ayvalık
Mete Üre
Yusuf Ziya Soydabaş