Haberler

İstanbul Veteriner Fakültesi 1979 Mezunları Mersin'de buluştular.

İstanbul Veteriner Fakültesi, İstanbul Vet 79 grubu bu yıl Mersin'in Erdemli ilçesinde, eşleriyle birlikte buluştular.  Gruptan, Mersin'de oturan Canan Levent ve Zeynel Levent tarafından organize edilen 33.üncü yıl buluşmasının, 33 plakalı ilimizde olması da buluşmaya ayrı bir anlam kattı.

İstanbul Veteriner Fakültesinden 33 yıl önce mezun olan sınıf arkadaşları birlikte gezmekten ve eğlenmekten büyük mutluluk duydular.

Tatlı ve uzun sohbetlerin yanı sıra Mersin çevresindeki tarihi, turistik yerleri gezme fırsatı bulan grup, akşamları ise eğlenmekten geri kalmadılar.

İstanbul Veteriner Fakültesi 1979 yılı mezunu olan Ege Vet Genel Müdürü Tahir S.Yavuz, sınıf arkadaşları için yaptırdığı seramik hatıra tabaklarını tek tek verdi.  28-30 Eylül tarihlerini kapsayan buluşma sonunda sınıf arkadaşları gelecek yıl tekrar buluşmak dileğiyle, birbirlerinden zorlukla ayrıldılar.

Grubun önceki yıllarda beş yılda bir toplandığı ancak, son üç yıldan beri her yıl toplanma kararı aldıkları öğrenildi.  İkinci geceki baloda tesadüf eseri 33 üncü mezuniyet yıllarını kutlayan doktorlarla yanyana masalarda eğlenen gruplar bir süre sonra kaynaşarak birlikte eğlenmeyi sürdürdüler.  Veteriner Hekim Mustafa Yetkin'in gitar dinletisine her iki grup eşlik ederek şarkıları birlikte söylediler.