Haberler

EGE VET - ATA FEN İŞ PAYLAŞIM VE DAYANIŞMA GÜNLERİ BAŞLADI

Ege Vet - Ata Fen'de bölümlerarası İş Paylaşım ve Dayanışma Günleri çerçevesinde ilk uygulama 17 Eylül 2012 Pazartesi günü yapılan Muhasebe bölümü-Sevkiyat bölümü arasındaki kaynaşma ile başladı.  Saat 16.00'da başlayan etkinlik 17.00'de sona erdi.  Muhasebe ve Personel bölümü çalışanları,  Sevkiyat ve Depo bölümüne giderek 1 saat boyunca her işe yardımcı oldular.  Depo ve Sevkiyat çalışanları ise,  onları ikramlarla ağırlayarak birlikte zaman geçirmekten ve onların kendilerine yardımcı olmasından dolayı mutluluklarını dile getirdiler.  Etkinliğe Ege Vet Genel Müdürü Tahir S.Yavuz'da katılarak tüm çalışmalara yardımcı oldu. 

Süre bitiminde Muhasebe- Personel ve İdari İşler bölümü çalışanlarına Tahir S.Yavuz tarafından katılım ve teşekkür plaketi verildi.  Benzer bir çalışmanın 27 Eylül'de İthalat bölümüyle yine Depo ve Sevkiyat bölümü arasında gerçekleştirileceği öğrenildi.

Tahir S. Yavuz "Aralıklarla tüm bölümler 1 saatlik çalışma süresi içinde, şirketimizin temel değerlerine uygun olarak birbirlerini ziyaret edecekler.  Yardımlaşma, dayanışma, kaynaşma yönündeki bu işbirliği her bölümün diğerine gitmesiyle sürdürülecektir" dedi.