Haberler

Tahir S. Yavuz Bereket Hayvancılık TV de Besicilik ile ilgili bilgiler verdi. (86. Yayın)

Tahir. S. Yavuz 19 şubat. 2018 tarihindeki canlı yayında besicilik için neler gerekir , besiye nasıl başlanmalıdır , alıştırma periyodunda neler yapılır ,aşılama programı nasıldır , rasyonun ve beslemenin temel noktaları neleri kapsar , besi süresi ne kadar olmalıdır? gibi soruların cevaplarını verdi.  

Programın ilk bölümünde birikmiş soruları yanıtlayan Yavuz ; bu bölümde yavru atma, ishal , öksürük , doğumdan sonra görülen problemler gibi çok sorulan soruları ele aldı. Besicilik konusunda öksürük üzerinde özellikle duran Tahir S Yavuz stresin öksürüğün oluşmasında oynadığı role değindi.  Tahir. S.  Yavuz 19 Şubat 2018 tarihindeki canlı yayında besicilik için neler gerekir , besiye nasıl başlanmalıdır , alıştırma periyodunda neler yapılır ,aşılama programı nasıldır , rasyonun ve beslemenin temel noktaları neleri kapsar , besi süresi ne kadar olmalıdır? gibi soruların cevaplarını verdi.  

Programın ilk bölümünde birikmiş soruları yanıtlayan Yavuz ; bu bölümde yavru atma, ishal , öksürük , doğumdan sonra görülen problemler gibi çok sorulan soruları ele aldı. Besicilik konusunda öksürük üzerinde özellikle duran Tahir S Yavuz stresin öksürüğün oluşmasında oynadığı role değindi.  

 

 

Fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız