Haberler

ATAFEN 30 YAŞINDA !

Kutlama ile ilgili olarak AtaFen A.Ş. Kurucu Ortağı Tahir Selçuk Yavuz'dan bilgi aldık;

Şirketimizin 30.yılını 10 Şubat 2018 tarihinde Swissotel Grand Efes'te kutladık. Aslında kutlamaya AtaFen Grubu altında üç şirketimiz katıldı. AtaFen, Egevet ve Sürü Yönetimi şirketleri olarak ülkemize her zaman ilkleri getirmesiyle bilinen şirketlerimiz üretimde de ilk olmayı başarmıştır. İlk özel Boğa İstasyonu ve Sperm Bankasını 1997 yılında kuran ve ABD'den uçakla damızlık boğa sperması getiren Egevet şirketidir. Şuanda Egevet, AtaFen şirketinin tedarikçisidir. İlk GMP sertifikalı aşı üretim fabrikasını kuran ise AtaFen'dir.  Hayvancılık ve Veteriner Hekimlik sektörünü birçok aşıyla buluşturan yine bizim şirketimiz oldu.

Şirketlerimiz çiftlik hayvanları sektöründe genetik, sağlık ve besleme konularında hizmet vermekte, bu hizmetlerini eğitim ile desteklemektedir. "Buzağılar ölmesin" sloganımız yıllar içinde ülke çapına yayılmış olup, buzağıların korunması, beslenmesi, sağlıklı olarak büyütülmesi için her türlü bilgi ve ürünü kullanmaktayız. Yıllarca ithalat ile çare bulduğumuz problemlere şimdi de ürettiğimiz ürünler ile çare buluyoruz.

Kutlama toplantımızın gündüz bölümüne ülkemizin her bölgesinde çalışan satış örgütümüzün yönetici ve elemanları katıldılar. 2017 yılının değerlendirmesini birlikte yaptık.  Satış ve destek ekipleriyle birlikte 45 kişilik grup ile yaptığımız bu değerlendirme toplantısının ardından gece aileleri ve çocukları ile birlikte tüm çalışma arkadaşlarımızı bir araya getirdik. 200 kişi ile birlikte 30. Yılımızı kutladık. Yıllara göre 32 arkadaşımıza teşekkür plaketi verdik.  Önce çalışanlarımızın çocuklarıyla 30. Yıl pastamızı kestik. Daha sonra tüm bölümleri kutlama pastamızı birlikte kesmek üzere ayrı ayrı sahneye aldık. Kutlama töreninin ardından çalışanlarımızla birlikte eğlenceli bir gece geçirdik.

Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden İzmir'den Van'a, Hatay'dan Samsun'a kadar tüm ülkede bulunan 8 şubemizdeki çalışanlarımız İzmir'de toplandı.  Böylece aileleriyle birlikte onları İzmir'de ağırladık.  İzmir'i gezme, görme, çocuklarını gezdirme ve birlikte dinlenme, tatil yapma olanağını da elde ettiler. Özellikle çocukların mutluluğunu görmek bizleri de çok mutlu etti.

 

Hep birlikte birçok kutlamada yine beraber olmayı arzu ediyoruz.  

 

 

Fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız