Haberler

Ata Fen ve Sürü Yönetimi şirketlerinin geleneksel aylık mutlu günler toplantısı 24 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

Mutlu günler kutlamasının başında, kısa bir süre önce ABD'deki bir eğitim toplantısına katılan Mustafa Mumcu ve Hüseyin Karabiberin yaptıkları sunum izlendi.

Ali Ünal sunumun ardından kısa bir bilgi verdi.  Daha sonra Tahir S.Yavuz 24 Kasım gününün Öğretmenler Günü olarak kutlanması dolayısıyla, eşi öğretmen olan personeli, bu arada bizlere emek veren tüm öğretmenleri kutladı.

Şirket çalışanlarından eşleri öğretmen olan Rıza Semerci, İhsan Güvender, Ufuk Yiğit, Bülent Cinnioğlu, Ali Ünal tebrik edildiler. 

Mutlu günler bölümünde doğum tarihi Kasım ayında olan  Emin Ateştürk, Halit Mutlu, Yusuf Ziya Soydabaş, Elif Aslan, Aziz Demir, Sündüz Utku, Gülnur Gedikoğlu Çakır, Merve Pakkan, Yüksel Özmen, evlilik tarihleri Kasım ayına denk gelen Emin Ateştürk, Adil Zungur, Gülnur Gedikoğlu Çakır ve çocukları Kasım ayında doğan Adil Zungur, Zikri Ölçen, Ayhan Demir ve Ebru Bozak kutlandıktan sonra, doğum günü olan personele Tahir Yavuz tarafından kutlama belgeleri verildi.

Merkezde bulunan Kasım ayı doğumlular pastayı birlikte kestiler. 

 

 

Fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız