Haberler

Tahir S.Yavuz Malkara'da Döl Tutma Ve Döl Tutmamayı Anlattı.

Tahir S.Yavuz Tekirdağ'ın Malkara İlçesinde, 5 Aralık 2016 tarihinde "Sütçü Sığır İşletmelerinde Döl Tutma ve Döl Tutmama" ile ilgili sorunları anlatan bir seminer verdi.

Tekirdağ Belediyesi ve Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından organize edilen seminerin Koordinatörlüğünü Prof. Dr. Alper Önenç yaptı.  Toplantıya Tekirdağ Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hacı Aslan, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Engin Durgun, Malkara Tarım İlçe Müdürü Cengizhan Erbaş, Malkara Belediye Meclis Üyesi Veteriner Hekim Uğur Eker ve Ata Fen İstanbul - Bursa Bölge Müdürü Bülent Cinnioğlu katıldı.

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyelerinin katıldığı toplantı öncesi ve sonrasında Tahir S. Yavuz meslektaşlarıyla, yetiştiricilerle sohbet etme imkanı buldu.  Tekirdağ Belediyesinin ve Yetiştiriciler Birliğinin bu toplantıları değişik ilçelerde, değişik konularla sürdüreceği bilgisi alındı.

 

Seminer konusunun tamamlanmasından sonra Tahir S.Yavuz izleyenlerden gelen ve her türlü sorunların dile getirildiği bölümde sorulara cevap verdi. 

 

Haber fotoğrafları için tıklayınız