Haberler

Ata Fen Aşıları Almanya'da Görücüye Çıktı.

Ata Fen bu yıl Almanya Hannover'de yapılan EURO-TIER fuarına katılarak ürettiği aşıları ve spermaları yurtdışına tanıttı.

Hannover'de 2 yılda bir düzenlenen Euro Tier Fuarı bu yıl 15-18 Kasım 2016 da düzenlendi.

Ata Fen'den Dr. Nuran Yavuz, Tahir S. Yavuz, Yaprak Gedik Özvural ve Burcum Ünal Gül yurtdışında ilk kez Ata Fen Aşı Üretim Laboratuvarında üretilen aşıları tanıttılar.

Ayrıca 1997 yılından beri Ege Vet Spermbank'ta üretimi yapılan spermaları da tanıtan yetkililer çok sayıda dış bağlantı kurdular. 

 

Tahir S. Yavuz; "Yıllardan beri ziyaretçi olarak katıldığımız yurtdışı fuarlara artık "katılımcı" sıfatıyla gideceğiz.  GMP belgemizi alınca ilk çıktığımız fuar EURO-TIER oldu.  Çok büyük ilgi gördük.  Hem yabancı, hem de Türk ziyaretçiler standımızı ziyaret ettiler.  Bizde onları ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduk.  Etkili, yararlı bir fuar oldu" diyerek, fuara katılmaktan kıvanç duyduğunu belirtti.

 

Türk bayrağı ve Türk lokumu  ile Almanya'da Türk ve yabancı meslektaşlarını ağırlayan Ata Fen yetkilileri aynı zamanda fuara katılan yabancı tedarikçilerini de ziyaret etme fırsatını buldular.

 

Haber fotoğrafları için tıklayınız