Haberler

ATA FEN A.Ş & OVEJERO BİRLİKTE SIĞIRCILIKTA ETKİN ÇÖZÜMLER SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Ata Fen A.Ş, Türkiye hayvancılığına verdiği hizmetin 29.yılına girerken yaklaşık 20 yıldır ticari birlikteliğini sürdürdüğü İspanya firması Ovejero ile ortak  20 - 23 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya'da Entegre işletmelere yönelik eğitim semineri düzenledi.

Antalya'nın Side beldesinde bulunan Port River otelde yapılan eğitim seminerine Entegre çiftliklerin Veteriner Hekimleri, İşletme Müdürleri ve İşletme sahipleri katıldılar. Ovejero firmasının İhracat Müdürü Veteriner Hekim Dr. Cibran MARTİNEZ ve Ruminant Ürün Müdürü Dr.Raquel Rodriguez DOCE katılımcılara ;

-   Süt kalitesini arttırma yolları

-   Döl verimi etkinliği

-   Genç çiftlik hayvanları ve besi hayvanları performansı konulu sunumlar yaptılar.  Sunumlar esnasında  Ata Fen A.Ş Genel Müdürü Dr. Nuran YAVUZ  çevirileriyle sunumlara eşlik etti.

Gerçekleştirilen seminere  ülkemizin süt sığırcılığına yön veren büyük Entegre İşletmelerin değerli yöneticilerinin yanısıra , aynı zamanda Ovejero firmasının Kuveyt ,Ürdün Irak ve Lübnan bayileri de katıldılar.

Ata Fen A.Ş kurucu ortaklarından Ahmet GEDİK toplantının kapanış konuşmasında 29 yıldır Türkiye hayvancılığına fayda sağlamayı kendisine ilke edinen Ata Fen A.Ş firmasının en önemli misyonunun eğitim olduğunu ve bu özelliği ile büyükbaş hayvancılık sektörüne  fayda sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Toplantı sonunda hazırlanan seminere yönelik katılım sertifikaları Entegreler Satış Direktörü Veteriner Hekim Mete ÜRE tarafından misafirlere takdim edildi.

 

Haber fotoğrafları için tıklayınız