Haberler

Ata Fen ve Sürü Yönetimi Şirketlerinin Geleneksel Aylık Mutlu Günler Toplantısı Gerçekleştirildi.

Ata Fen ve Sürü Yönetimi şirketlerinin geleneksel, aylık "Mutlu Günler" kutlaması 26 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

Eylül ayı "Mutlu Günler" toplantısı aynı zamanda Sürü Yönetimi şirketine verilen  "Kupa törenine" de ev sahipliği yaptı.

Sürü Yönetimi Şirket Direktörü Hakan Ünlü ve çalışma arkadaşları VMS  ( Gönüllü Sağım Sistemi = Robot Sağım Teknolojisi) konusunda gösterdikleri başarılar dolayısıyla kupa ile ödüllendirildiler.    Törende tüm ekip kupayı birlikte aldılar.

Daha sonra her ay olduğu gibi Eylül ayında doğan Hakan Bel, Aşkın Turhan, Engin Yıldırım, Gülnur Tıkır, M. Adil Zungur, Mustafa Kuzu, Erdem Önal'ın doğum günleri kutlandı.

 

Ayrıca; Eylül ayında evlenen Fatoş Mertler, M. Akın Danacı, Ahmet Zorlu, Murat - Gülnur Tıkır, Bülent Cinnioğlu, Aziz Demir, Engin Yıldırım, eylül ayında çocuklarının doğum günü olan Ahmet Gedik, Orhan Günüşen, Yusuf Ziya Soydabaş, Melih Öndeş, Adil Zungur, Kemal Cülhacı, Sündüz Utku, Ufuk Yiğit, Tolga Sert ve Abdullah Karabaş kutlanarak pasta kesildi. 

 

Haber fotoğrafları için tıklayınız