Haberler

ATA FEN Aşı Üretim Bölümü 2016 yılı için moral depoladı.

Aşı Üretim Bölümü çalışanları ve yöneticileri Bornova Öğretmen evinde düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi. Yemek açılışında bir konuşma yapan Üretim Bölümü Teknik Müdürü Dr. Mestan Özyer "Atafen Aşı Üretim bölümü çalışanları ve işverenleri olarak başarılı ve yorucu bir dönem geçirdik. GMP hazırlıklarımız ise son aşamaya geldi. Biz dinamik bir firmayız. 2016 yılında bizim için yeni bir dönem başlayacak. Kalitesini kanıtlamış bir firma olarak yolumuza devam edeceğiz. Yeni bir yılın ve yeni bir dönemim başında moral depolamak istedik"  

Atafen şirket ortağı ve Aşı Üretim Sorumlu Yöneticisi Ahmet Gedik ise "Aşı üretim gibi zor bir alanda yatırım yaptık, şimdi de ilave yatırımlar gerektiren GMP belgelendirmesi için çalışmaları tamamlamak üzereyiz. Hiçbir destek almadan bu yatırımları yapmanın zorluğunu tahmin edersiniz. Ülkemiz için stratejik önemi olan bu alanda fedakârlığa devam edeceğiz. Bu duygularla tüm aşı üretim ekibine teşekkür ediyorum." 

 

Şirket ortağı ve Pazarlama sorumlusu Ali Ünal ise "Ürettiğimiz aşılarımızın pazar payları her yıl katlanarak artıyor ve Aşılarımız için sahadan çok olumlu görüşler geliyor. Yeni dönemde iç pazarımızı genişletmek ve aşılarımızı diğer ülkelere ihraç etmek istiyoruz." dedi.  

 

Haber fotoğrafları için tıklayınız